היתרי בנייה ,אדריכלות, יזמות, הנדסה, פיקוח וניהול פרויקטים מהנדס, שיפוץ מבנים, תמ''א 38 ,פינוי בינוי, בניית מרפסות שמש , קוטג'ים, ממ''דים, התחדשות עירונית

תל אביב ,בת ים, חולון, ראשון לציון,גבעתיים, רמת גן, בני ברק, אזור, רמת השרון, הרצליה, אשדוד,יבנה,נתניה,כפר סבה,נס ציונה,פתח תקווה

  • הזמינו מקלט , לבנות מקלט בישראל , הגנה פנימית על המקום
  • /
  • דף הבית

לפני הכל – להיות בטוחים

 

להיות בטוחיםאיום הטילים הקונבנציונלי והבלתי קונבנציונלי על ישראל הביא לכך שכיום כל הבניה החדשה בישראל כוללת גם בניה של ממ"דים. ולא זו בלבד, אלא שבכל הרחבת בנייה ותוספת של מעל 12 מ"ר לבניה המקורית מתקיימת חובת בניית ממ"ד. בשנים האחרונות, גם מי שאינם מחויבים בבניית ממ"ד מכוח התקנות מתעניינים בהוספת ממ"ד לביתם על מנת למגן את משפחתם מפני התקפת טילים שהפכה להיות מציאות חיינו מעת לעת. ממ"ד – מרחב מוגן דירתי . 

לפי הגדרות פיקוד העורף, המרחב המוגן הדירתי הינו חדר אשר בנוי מבטון בתוך מרחב הדירה. הממ"ד כולל דלת הדף וחלון הדף בעלי 2 חלקים: חלק חיצוני עשוי פלדה נגד הדף ורסס וחלק פנימי חד כנפי, צירי, האטום בפני גז .

בניית ממ"ד או הוספת ממ"ד – מה האפשרויות העומדות בפניכם?

להיות בטוחיםבניית/הוספת ממ"ד לבית קיים. 

הסבת חדר קיים בבית לממ"ד

בניית ממ"ד יביל.

מיגון חדר פנימי

בניית ממ"ד

רוצים להוסיף ממ"ד לביית קיים? בונים בית פרטי ורוצים גם לבנות ממ"ד? ישנם מגוון אפשרויות להוספה ובניית ממ"דים החל מבניין על עמודים, על הגג, בצמוד לבית פרטי ועוד.  פתרון המספק שקט נפשי ומבטיח תוצאה מקצועית ללא עלויות מצד מבקש הממ"ד הוא הוספת ממ"ד במסגרת תמ"א 38.

הוספת הממ"ד באופן זה חוסכת לדיירים עלויות ניכרות, את הצורך בהסדרת היתרי הבניה וכן את ההתנהלות המורכבת מול אנשי המקצוע. בנוסף, בטרם התחלת הפרויקט דואג היזם לקבלת האישור הנדרש מדיירי הבניין, ובמסגרת זאת נכלל גם האישור להוספת הממ"ד לכל הדירות.

עם בית בטוח אתם יכולים לישון בשקט. התקשרו אלינו עוד היום