היתרי בנייה ,אדריכלות, יזמות, הנדסה, פיקוח וניהול פרויקטים מהנדס, שיפוץ מבנים, תמ''א 38 ,פינוי בינוי, בניית מרפסות שמש , קוטג'ים, ממ''דים, התחדשות עירונית

תל אביב ,בת ים, חולון, ראשון לציון,גבעתיים, רמת גן, בני ברק, אזור, רמת השרון, הרצליה, אשדוד,יבנה,נתניה,כפר סבה,נס ציונה,פתח תקווה

אודותנו

לקוחות משרד מהנדסים ואדריכלים  יאוב חבזון- הם אנשים שמחפשים מושגים אדריכליים, משקפים התחזית שלהם, טעמים והעדפות.

 

לקוחות החברה הם אלה שבוחרים מקצוענים שמסוגלים ליישם רעיונות נועזים ומורכבים למציאות.

מי שמעריך:

    נוחות מבנה מגורים ;

    חידוד וייחודיות של צורות אדריכליות, קישוט דקורטיבי;

    ציות ללא תנאי עם התחייבויות חוזיות ואיכות ללא דופי של עיצוב, בנייה ועבודות גימור.

 

אם אתה שונא תבניות .

אם אתה אחד מאלה שמבינים כי בית הוא השתקפות של השקפת העולם של האדם.

אם אתה רוצה לבנות את בית החלומות שלך, ואז להתקשר אלינו.

 

הצוות שלנו מבצע פרויקטים של פיתוח קונספט ליישומו. כל הפרויקטים שלנו משלבים תמונה אמנותית בהירה ופתרונות פונקציונליים. אנו מסוגלים לשמוע את הלקוח ולעזור לתרגם את רעיונותיו לפרויקט עתידי. המשימה העיקרית היא ליצור אובייקטים, יהיה זה קוטג ' או מבנה קטן שבו אתה רוצה לחיות ולחזור שוב ושוב!

 

     אנו מסוגלים לתקשר עם הלקוח בשפה אחת, להבין את מהות המשאלות.

    כאשר עובדים עם קבוצה של לקוחות (שותפים או בני זוג) מדי פעם אינטרסים מנוגדים. אנו קשובים לפרטים. אנו ממליצים על פתרונות שיהפכו את הפנים וחוץ של המבנה לנוח ויפה. אנו משפרים את אורח החיים הרגיל של הלקוח.

    אנחנו עושים כל אלמנט יותר פונקציונלי. אנו מאמינים כי יותר חשוב לבצע את העיצוב האופנתי ביותר, ואלה שבו הלקוח יהיה נוח לחיות. נוח לעבוד איתנו: זה מאפשר לך לבצע את זה בזמן המתוזמן. לקוחות, בונים, אדריכלים יודעים את הזמן ואת נפח כל שלב של עבודה על הפרויקט. זה מאפשר לחסוך זמן עבור כל משתתף בתהליך. איכות גבוהה של פרויקטים. אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לאיכות העבודה.

    אנחנו מנסים להימנע מטעויות בתכניות. בהתאם לקריטריון : עדיף לעשות פחות פרויקטים, אבל כל אחד מהם על רמה גבוהה של ביצועים. אנחנו ממשיכים ללמוד טכנולוגיות חדשות.

מדינת ישראל ממוקמת בשבר הסורי-אפריקני. לכן קיימת סכנה של רעידות אדמה. למרות זאת, כמעט מחצית מהבניינים הקיימים כיום בישראל אינה עמידה לנזק אפשרי לאסונות סיסמיים רבי עוצמה.

כדי לפתור בעיה זו, ממשלת ישראל  יזמה את  "תכנית הממלכתית לחיזוק מבנים קיימים במקרה של רעידות אדמה" - "תמ"א 38".

תוכנית זו היא עבור מבנים שנבנו לפני 1 בינואר 1980, שכן רובם אינם עומדים בסטנדרט של התנגדות הבניין ומוגדרים כבעלי סיכון גבוה של הרס או נזק חמור במקרה של רעידת אדמה חזקה.

במסגרת התיקון השני לתמ"א 38 נוספה אלטרנטיבה המאפשרת להרוס את המבנה הקיים ולבנות במקומו מבנה יציב חדש, המאפשר קבלת אישור לתוספת בנייה והטבות מס.

עבור תקופת בנייה, בעלי נכס מושבים בדיור זמני, ועם השלמת התהליך הם מקבלים דירות חדשות אשר פריסתן ועיצובן עומדות בתנאי ההסכם שנחתם עם היזם.

אז, אם הבית שלכם מתאים לתוכנית תמ''א 38, יש לכם הזדמנות להפוך את הדירה שלכם לגדולה יותר, ולשפר את תנאי הדיור, למשל, לבנות מעלית. כמובן, לאחר החלטה לבצע עבודות בהתאם לתוכנית, יהיה צורך לבחור ביזם, שיכול לבצע את העבודה הזאת ב צורה איכותית. התייעצו רק עם מומחים.

תמ''א 38 מאפשר לבעלי דירות לחזק את ביתם, ולספק למבנה עמידות לרעידות אדמה וליצירת סביבת חיים מודרנית ונעימה.

אנו מציעים לבעלי דירות תוכנית מקיפה ויסודית במסגרת תוכנית תמ"א 38, הכוללת:

חיזוק המבנה ותיקון המקלט

שיפוץ חיצוני מודרני ואסתטי

החלפת תשתיות (מים, ביוב, חשמל וגז)

את האפשרות של הרחבת הדירות על ידי תוספת שטח והוספת ממ''ד - מקום מאובטח בדירה

מעלית חדשה, לובי ומדרגות

פיתוח שטחים חיצוניים, כולל פריסת הגן, שבילים חדשים וגישה לבניין

קבלת מסמכים מרישום מקרקעין בהתאם לשינויים

תקנה של כללי מגורים בבית משותף על מנת לשמור על הבית במצב החדש שלו

דבר איתנו